Haftanın Yeni Filmleri 05.05.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.04.2017 - Brezilya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Denise Di Novi
 

 

Saplantı
Unforgettable

Warner Bros Pictures’ın gerilim, dram filmi ‘Saplantı/Unforgettable’ emektar yapımcı  Denise Di Novi (“Crazy, Stupid, Love,” “Focus”)’nin yönetmen koltuğundaki ilk filmi olarak ekranlara geliyor.

Filmin başrollerinde Katherine Heigl (“27 Dresses,” “Knocked Up”), Rosario Dawson (“Sin City” filmleri) ve  Geoff Stults (TV dizisi “The Odd Couple”) yer alıyorlar. ‘‘Saplantı’’ filmi “Life as We Know It” filminde işbirliği yapmış Heigl ve Di Novi’yi tekrar bir araya getiriyor.

Filmin diğer oyuncuları şöyle sıralanıyor : Isabella Rice (“True Blood”), Simon Kassianides (TV dizisi “Agents of S.H.I.E.L.D”), Whitney Cummings (“The Wedding Ringer”), Robert Wisdom (TV dizisi “Ballers”), film ve televizyon yıldızı Cheryl Ladd.

Filmin yapımı Di Novi, Alison Greenspan (“If I Stay”) ve Ravi Mehta (“Grudge Match”)’ya yönetici yapımcılığı ise Lynn Harris’e ait. Filmin senaryosu Christina Hodson tarafından yazıldı.

Heigl, bitmiş evliliğini aşamamış, boşandığı kocası David(Stults)’in Julia Banks (Dawson) ile nişanlanıp,  daha önce birlikte yaşadıkları eve getirmesini, aynı zamanda kızları Lilly (Isabella Rice) ile yeni ve mutlu bir hayat kurmasını problem eden eski eş Tessa Connover’ı canlandırmaktadır. Yeni eş ve üvey anne rolüne alışmaya çalışan Julia ise sonunda hayalindeki ve sıkıntılı geçmişine bir perde çekmesine yardımcı olabilecek birini bulduğuna inanmaktadır. Ama Tessa’nın patolojik  kıskançlığı yakın zamanda Julia’nın hayalini bir kabusa dönüştürmeye çalışacaktır.

Kamera arkası yaratıcı ekibinde birden çok Oscar adayı görüntü yönetmeni Caleb Deschanel (“The Right Stuff,” “The Natural”), yapım tasarımcısı Nelson Coates (“Flight”), editör Frédéric Thoraval (“Taken”) ve kostüm tasarımcısı Marian Toy (HBO’s “Ballers”) bulunuyor. Filmin muziği Toby Chu tarafından bestelendi.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Drama Thriller
Süre : 100 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Denise Di Novi
Senaryo : Christina Hodson, David Leslie Johnson.
Müzik : Toby Chu
Görüntü Yönetimi : Caleb Deschanel
Kurgu : Frédéric Thoraval
Sanat Yönetimi : Chris Dileo
Oyuncular : Rosario Dawson, Katherine Heigl, Geoff Stults, Cheryl Ladd, Whitney Cummings, Robert Wisdom, Simon Kassianides, Jayson Blair, Isabella Kai Rice, Alex Quijano, Marissa Morgan, Aline Elasmar, Kincaid Walker, Leslie A. Hughes , Lauren Rose Lewis, Mitch Silpa, Katelyn Kay, Alex Staggs, Robin Hardy.
Yapımcı Firma : DiNovi Pictures
İthalatçı Firma : Warner Bros. Turkey
Dağıtımcı Firma : WB Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır