Haftanın Yeni Filmleri 12.05.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 12.05.2017 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ceylan Özgün Özçelik
 

 

Kaygı
Kaygı
Inflame

Her şeyi unutuyoruz. Kabuslarımız hariç... Uzun süredir aynı kabusu gören Hasret'in aklına bir soru düşer: Annesiyle babası trafik kazasında ölmemiş olabilir mi?

Haber kanalında kurgucu olarak çalışan 30’lu yaşlarındaki Hasret uzun süredir aynı kâbusu görmektedir. Tekrarlayan kâbusla aklına bir soru düşer: Annesiyle babası trafik kazasında ölmemiş olabilir mi? Toplumsal bellek ve etki alanları temeline oturan psikolojik gerilim Kaygı, müzisyen anne-babası 20 yıl önce trafik kazasında ölen bir kadının kâbusuyla ilerliyor. Hasret, gerçekle sanrının paslaştığı tekinsiz bir ülkede yaşıyor. Geçmişini hafızasında arıyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Thriller
Süre : 100 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ceylan Özgün Özçelik
Senaryo : Ceylan Özgün Özçelik
Müzik : Ekin Fil
Görüntü Yönetimi : Radek Ladczuk
Kurgu : Ahmet Can Çakırca
Sanat Yönetimi : Sıla Karaca, Kerem Ardahan.
Oyuncular : Algı Eke, Özgür Çevik, Kadir Çermik, Selen Uçer, Saygın Soysal, Asiye Dinçsoy, Boncuk Yılmaz, İpek Türktan Kaynak.
Yapımcı Firma : İFP (Adnan Şapçı, Sadık Ekinci), EHY (Ceylan Özgün Özçelik), Filmada (Emre Oskay).
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır