Haftanın Yeni Filmleri 19.05.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 19.05.2017 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Doğan Özmekik
 

 

New York Masalı
New York Masalı

Yirmili yaşların sonlarındaki “Deniz”,yaşadığı bir trafik kazası sonrası , ölümden geri döndüğü an, tüm hayatını yeni baştan yazmaya, olumsuz giden herşeyi değiştirip, mutluluğun peşinden koşmaya karar verir. Öncelikle, finans sektöründeki kariyerinden, duygularını incitmesin diye terkemediği nişanlısından kurtulur. Ardından yüksek kiralar ödediği evinden, eşyalarından vazgeçer. Çocukluğundan beri masallardaki mutlu sonlara inanan Deniz, sadece kendisinin değil, çevresinde yardıma muhtaç olan insanların da dertlerine ortak olur.Yardım derneklerinde çalışmaya, ihtiyaç duyan, başı sıkışan herkese destek vermeye başlar.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Romance Comedy
Süre : 101 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Doğan Özmekik
Senaryo : Nilüfer Yenidoğan Özmekik
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Ömer Yılmaz
Kurgu : Doğan Özmekik
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Esin Varan, Ahmet Bodur, Peyman Umay, B. Mert İnanç, Ferhat Daştan, Yağmur Peköz, Derya Çelikkol, Jimmy Cüneyt Gürkan, Ayhan Taş, Ekin Türkmen, Alex Demir, Eric Adams.
Yapımcı Firma : Five Sisters Production (Derya Taşkın)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır