Haftanın Yeni Filmleri 19.05.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.07.2015 - Çin Halk Cumhuriyeti)

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir  

Tian Xiao Peng
 

 

Kahramanlar Takımı
Xi you ji zhi da sheng gui lai
Monkey King: Hero is Back

Beş Element Dağı’nda binlerce yıldır tutsak olan Maymun Kral’ın esaretine son veren sevimli kahramanımız küçük Liu’nun maceraları... Maymun Kral, dünya ve cennet arasında özgürce yolculuk yapabilmektedir fakat tanrıları kızdırınca dağların derinliklerinde buz bir kafese hapsedilir. Tam beş yüz yıl sonra canavarların saldırdığı küçük bir köyden kaçan ufak bir çocuk istemeden bilmeden Maymun Kral'ın lanetini kaldırır ve onu serbest bırakır. Çocuğun yardımı ve cesaretlendirmesi ile Maymun Kral, köyü istila eden şeytani yaratıklara karşı mücadele edecektir.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Animation Action Adventure
Süre : 89 dakika
Ülke : Çin Halk Cumhuriyeti
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tian Xiao Peng
Senaryo : Cory Edwards, Tian Xiao Peng, Stephanie Sheh.
Müzik : Ying-Wah Wong
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Hu Liu, Xiaohu Liu, Qing Zhu.
Oyuncular : Seslendirme: Lei Zhang, Zijie Lin, Wenlun Wu, Zirong Tong, Jiurong Liu, Wu Di, Liu Beizhen, Zhao Qianjing, Zhou Shuai, Yuan Lu, Bao Bao, Jackie Chan, Feodor Chin, Nika Futterman, James Hong, David S. Jung, Kannon Kurowski.
Yapımcı Firma : Beijing Weiyingshidai Culture & Media, Hengdian Chinese Film Production Co., October Animation Studio, Shandong Film and Television Production Center.
İthalatçı Firma : Yeni Film
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır