Haftanın Yeni Filmleri 26.05.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.11.2016 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Mustafa Yıldız
 

 

Yarının Adı Başka
Yarının Adı Başka
Tomorrow has Another Name

Nesim Afganlı ve yaşlı bir bisikletçidir, Nesim’in oğlu Yıllar önce İstanbul’a yerleşmiş ve burada yaşamaktadır. Nesim, evlenmek üzere olan oğlunun düğün öncesinde kayıp olduğu haberini alır ve oğlunu bulmak için yola koyulur. Sınırda kacak ve tehlikeli yolardan mültecilerle beraber Türkiye’ye giriş yapar. Sınırda arkadaşlarını kaybeden Nesim Türkiye’de sınır köylerden birine sığınır ve burada çoban mustafa ve Zelal’in aşkına şahit olur. Nesimin Türkiye’ye geldiğini duyan mafya bunu değerlendirmek ister ve nesimi yarışmaya sokmak için adamlarını Nesimin peşine salar. Çoban mustafa bir yandan aşık olduğu Zelal’i korumaya çalışırken diğer yandan Nesim ve kotu adamlar arasında kalır...

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Drama
Süre : 93 dakika
Ülke : Türkiye İran
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Mustafa Yıldız, Moharram Zeinalzadeh.
Senaryo : Moharram Zeinalzadeh
Müzik : Mazlum Çimen
Görüntü Yönetimi : Bayram Fazlı, Moharram Zeinalzadeh.
Kurgu : Moharram Zeinalzadeh, Çetin Özdemir.
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Fırat Tanış, Zelal Dere, Metin Keçeci, Volkan Keskin, Selahattin Taşdöğen, Moharram Zeinalzadeh, Nazar Baydur, Ünsal Kızılkayağ, Şenel Gündoğdu.
Yapımcı Firma : Delazy Film, Karabulut Prodüksiyon.
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır