Haftanın Yeni Filmleri 26.05.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.05.2017 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Atakan Şatıroğlu
 

 

Katre
Katre

Atakan Şatıroğlu ve Berkay Berkman'ın yönetip başrollerinde yer aldığı film, inançlı insanlara savaş açan bir psikopatın hikayesini konu alıyor.
Emlakçı Savaş, yaşadığı mahallenin insanları tarafından çok sevilen, saygı duyulan, güvenilir biridir. Ancak bu onun yalnızca görünen yüzüdür. O, yüksek zekasıyla ve kurduğu türlü oyunlarla, Allah'a inanan herkesi yoldan çıkarmayı amaç edinmiştir. Amacına ulaşmak için kendine seçtiği hedefler arasında; sonradan dine dönmüş olan Raşid, bir ilahiyat fakültesi öğrencisi olan Enes ve dindar bir ailenin tek kızı olan Reyhan vardır. Filmin sonunda bu savaşı hangi tarafın kazanacağı ise merak konusudur. Katre ile göreceksiniz ki, inancınızın ne kadar güçlü olduğunu sınanmadan bilemezsiniz!

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Drama
Süre : 90 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Atakan Şatıroğlu, Berkay Berkman.
Senaryo : Berkay Berkman
Müzik : Volkan Tokdağ
Görüntü Yönetimi : Tuğberk Beşer
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Duygu Yaka
Oyuncular : Berkay Berkman, Atakan Şatıroğlu, Reyhan Nur Çalıkoğlu, Ahmet Süha Çağrıcı, Haldun Şenocak, Dalya Kilimci, Selda Bakırtaş.
Yapımcı Firma : Kuyu Yapım (Nil Yüzbaşıoğlu)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır