Haftanın Yeni Filmleri 26.05.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.05.2017 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Samet Çakırtaş
 

 

Sinsiran: Yasak Aşk
Sinsiran: Yasak Aşk

Nermin ve eşi Bedri istanbul'da yaşıyorlardır. Evliliklerinin birinci yıldönümünde köye Nermin'in annesine gittiklerinde Nermin'in kızkardeşi Seher kaybolmuş ve bulunamamıştır. İstanbul'a döndüklerinde Bedri evde ve işyerinde ağır kabuslar görmeye başlamış ve durumu iş arkadaşı Murat'a üstü kapalı anlatmıştır. Murat'ın sayesinde Mitolojik araştırmalar yapan felsefe hocası Can hocayla tanışır. Geri dönüşü çok zor olan bir büyüye tutulmuş olduğunu ve büyünün Seher'in kaybolması ile bağlantılı olduğunu öğrenip köye doğru yola çıkar. Ama köyde durum daha karışık ve içinden çıkılamayacak bir hal alacaktır..

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Horror Thriller
Süre : 101 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Samet Çakırtaş
Senaryo : Abdülkadir Ortayol, Akın Ayvaz.
Müzik : Gürkan Çakıcı
Görüntü Yönetimi : Seyhan Bilir
Kurgu : Ali Baran Yılmaz
Sanat Yönetimi : Yaşar Celal Özakoğlu
Oyuncular : Büşra Karaçam, Şehmus Kartal, Pınar Güven, Bilge Bilge, Yaşar Alptekin, Sabahat Adalar, Başak Özel, Murat Yıldız, Sıla Erkan, Burak Kimyager, Şevki Özcan, Yaşar Şengül, İlayda Uzun.
Yapımcı Firma : Art İstanbul İletişim (Ayhan Akdin, Murat Yıldız)
Dağıtımcı Firma : Mars Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır