Haftanın Yeni Filmleri 02.06.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.06.2017 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Berk Ergül
 

 

Bir Damla Aşk
Bir Damla Aşk

Hasan yirmili yaşlarında bir üniversite öğrencisidir, bir gün okuluna giderken garaj ’da çocukluk aşkı olan Damla ile karşılaşır ve hikâyemiz burada başlar. Bu güzel tesadüfü devam ettirmek için Hasan hobi olarak oyunculuk eğitimi aldığı atölyenin kamp organizasyonuna Damla’yı da davet eder. Atölye’nin renkli karakterlerinin atışmaları, kamp için tutulan yerin sahiplerinin olaylı karakterleri ile durumlar komik bir hal alır, fakat Damla’nın SARI lakaplı sapığı Hasan ile Damlayı sevgili sanır ve bu durum Sarı’yı fazlası ile sinirlendirir ve kamp macerasını Damla’yı kaçırarak herkese zehir eder. Polislerin müdahalesi ile durumların durulduğu sanılırken aslında her şey yeni başlıyordur. Hasan artık büyük bir düşman kazanmıştır. Ve Damla, Hasan’ın yakın arkadaşı olan Batuhan’dan hoşlandığını itiraf etmesi ile Hasan’ın dünyası başına yıkılır. Hasan sevgisinden vazgeçmeyerek Damla için bir doğum günü kutlaması düzenler, başta Hasan’ın tiyatro atölyesinde ki kişiler olmak üzere herkes heyecandan komik durumlar ile işi yokuşa sürerler ama durumu Hasan için üzücü yapan şey Damla’nın bu kutlamayı Batuhan’ın organize ettiğini düşünmesidir. Hasan üzgün bir şekilde aşkını kalbine gömerek yollara koyulur ve kazandığı o büyük düşman intikam için artık Hasan’ın peşindedir.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Comedy
Süre : 102 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Berk Ergül
Senaryo : Berk Ergül
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Berk Ergül
Kurgu : Berk Ergül
Sanat Yönetimi : İzzet Mürsel Bucak, Berk Aygül.
Oyuncular : Öykü Bozkurt, Sıla Seda Kansu, Can Karakoç, Gülşah Kölemen, Ercüment Balakoğlu, İzzet Mürsel Bucak, Berk Aygül, Öykü Ayhan, Satılmış Yıldırım, Merve Altaş, Batuhan Mora, Cansu Buluş, Recep Yenice, Merve Ünlü, Sezer Karaçay, Beraat Arvas, Melda Yazgı.
Yapımcı Firma : AS Yapım (Berk Ergül)
Dağıtımcı Firma : Derin Film
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır