Haftanın Yeni Filmleri 09.06.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 28.03.2017 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir  

Richard Rich
 

 

Prenses ve Kurbağa: Ajanlar İş Başında
The Swan Princess: Royally Undercover

Muhteşem krallığa gelen yeni ziyaretçiler iyi insanlar değildirler ve Görevleri tehlikelidir. Prenses,kurbağa ve diğer hayvan arkadaşları olağanüstü yetenekleri ile yepyeni bir maceraya atılırlar. Bu macerada başlarına gelmeyen kalmamıştır. Bakalım bu filmde Prenses Kurbağayı öpütükten sonra sevimli kurbağamız Yakışıklı Prense dönüşecek mi?

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Animation Adventure Comedy
Süre : 79 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Hindistan Güney Kore
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Richard Rich
Senaryo : Brian Nissen
Müzik : J Bateman
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Steven E. Gordon
Oyuncular : Seslendirenler: Debabrata Chatterjee, Rick Hoberg, John Pomeroy, Larry Scholl, Mark Sonntag, Bernie Van De Yacht.
Yapımcı Firma : Nest Family Entertainment, Streetlight Animation.
İthalatçı Firma : Video Net
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır