Haftanın Yeni Filmleri 09.06.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 28.01.2016 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Christian Zübert
 

 

Bir Nefes
Ein Atem
One Breath

Elena, Yunanistan’da iş bulamadığı için erkek arkadaşının karşı çıkmasına rağmen Almanya’ya taşınan genç ve eğitimli bir kadındır. İstediği bir işe giremediği gibi hamile olduğunu öğrenmesiyle hayatı daha da içinden çıkılmaz hale gelir. Tessa ise Almanya’da yaşayan 30’lu yaşlarında iyi bir anne, eş ve iş kadınıdır. Bebeğine bakıcı ararken Elena ile yolları kesişir. Farklı ülkelerden, geçmişlerden ve deneyimlerden gelen bu iki kadının ortak bir hayali vardır: mutlu olmak. Fakat bir annenin en büyük kabusu beklenmedik bir anda başlarına gelince, Tessa kendini Yunanistan’da bulur. İşinde ve evliliğinde yaşadığı sorunları unutturan bu trajedi sonunda hayatı değişen sadece Tessa olmayacaktır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Drama
Süre : 97 dakika
Ülke : Almanya Yunanistan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Christian Zübert
Senaryo : Christian Zübert, Ipek Zübert.
Müzik : Christoph Kaiser, Julian Maas.
Görüntü Yönetimi : The Chau Ngo
Kurgu : Mona Bräuer
Sanat Yönetimi : Johannes Lukanow
Oyuncular : Benjamin Sadler, Apostolis Totsikas, Jördis Triebel, Richard van Weyden, Yiannis Niarros, Kostas Antalopoulos, Chara Mata Giannatou, Akilas Karazisis, Nike Maria Vassil, Marlen Diekhoff, Ipek Zübert, Mario Michael Rosko, Vassilis Koukalani, Christian Furrer, Isaak Dentler, Fredrik Jan Hofmann, Melpo Kosti, Tim Ehlert, Oriana Schrage, Mary Nanou, Toni Varvasoudis.
Yapımcı Firma : Senator Film Köln, View Master Productions, ARRI Media Productions, BVG Filmproduktion.
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : Filmartı
Sınıflandırma :
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır