Haftanın Yeni Filmleri 16.06.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.06.2017 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ahmet Kapucu
 

 

Sinyalciler
Sinyalciler

İstanbul'un güzide semtlerinden biri olan hacıhüsrev'de yaşayan 3 elit sinyalcimizin, İsa'nın son akşam yemeği tablosu ile imtihanı...

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Comedy
Süre : 87 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ahmet Kapucu
Senaryo : Suat Özkan, Alper Kıvılcım, Özgür Bakar, Bilal Kalyoncu.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Olcayto Bulut
Kurgu : Mustafa Koca
Sanat Yönetimi : Nurçin Tekeş Yaman
Oyuncular : Tamer Karadağlı, Cemal Hünal, Ayhan Taş, Burak Satıbol, Mahmut Tuncer, Serdal Genç, Serkan Kuru, Ceren Kalpakarslan, Hüseyin Elmalıpınar, Chloe Ortaç.
Yapımcı Firma : TFI - Turkish Film Industry (Bilal Kalyoncu).
Dağıtımcı Firma : FFD
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır