Haftanın Yeni Filmleri 23.06.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 23.06.2017 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Uğur Uludağ
 

 

Tatlı Şeyler
Tatlı Şeyler

Yol daha eğlenceli olmamıştı!

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Comedy
Süre : dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Uğur Uludağ
Senaryo : Uğur Uludağ
Müzik : Ercümant Vural
Görüntü Yönetimi : Edip Aral
Kurgu : Sait Ali Demir
Sanat Yönetimi : Sema Dağ
Oyuncular : Cem Özer, Uğur Uludağ, Cem Uçan, Demet Şaşmaz, Ece Üstündağ, Toprak Sergen, Barış Ataş, Sevil Akı, Demet Tuncer, Sami Levi, Yiğit Uçan, İlhan Şeşen.
Yapımcı Firma : Mai Film (Ali Marul, Sema Dağ)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır