Haftanın Yeni Filmleri 23.06.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 23.06.2017 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Adnan Güler
 

 

Büyü 2
Büyü 2

İlk filmi Büyü'nün ardından, on üç yıl sonra gelen Büyü 2'de bir grup genç öğrencinin başından geçen korku ve gerilim dolu hikaye anlatılıyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Horror
Süre : 89 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Adnan Güler
Senaryo : Servet Aksoy, Şafak Güçlü.
Müzik : Gürcan Karaca
Görüntü Yönetimi : Eyüp Boz
Kurgu : Umut Bölükoğlu
Sanat Yönetimi : Semen Sabuncu
Oyuncular : Gizem Salkım, İleyna Kıyak, Özgül Kavruk, Can Arpacı, Melih Değirmenci, Mert Menzi, Onur Durak, Yeşim Salkım.
Yapımcı Firma : Sea Film (Servet Aksoy, Ebru Aksoy)
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır