Haftanın Yeni Filmleri 07.07.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 07.07.2017 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ali Kemal Çınar
 

 

Genco
Genco

Ali Kemal, 5 yaşındayken başka dünyadan gelen biri ona süper güçler vermiştir. Fakat bu güçler sınırlıdır. Bu sınırlı güçlerle insanlara yardım eder. Kimliğini gizlemek için ise kostüm giyer ve kendisini Gênco olarak tanıtır. Ancak Ali Kemal'in sınırlı güçleri kendisini zaman zaman gülünç duruma düşürmektedir. Bu durum Ali Kemal'i bunalıma sokar ve Ali Kemal bir süre evden çıkmaz. Bir gün daha önce yardım ettiği Salih Ali Kemal'den kız kardeşine yardım etmesini ister. Fakat Ali Kemal istese de, gücü yetmediğinden Salih'e yardımcı olamaz. Salih bu durumun üstüne gider ve birlikte Ali Kemal'in gücünü geliştirmek için çalışmaya başlarlar.

Ali Kemal is only five years old when someone from another world comes and gives him superpowers. But these powers are limited. He tries to help other people, wearing a costume and introducing himself as Gênco to hide his real identity. Meanwhile, he runs a vegetarian café with a friend, which is not doing well. And his limited superpowers make him a figure of ridicule from time to time. Ali Kemal ends up feeling depressed and retreats to his house. One day Salih, a man he had once helped, rings the bell and asks for help for his sister. Ali Kemal wants to help, but his powers simply aren't enough. Salih doesn't take no for an answer, and they begin to work on developing Ali Kemal's powers. Co-winner of the !f Inspired competition award last year, Ali Kemal Çınar shows again in this film, which he wrote, directed and acted in, why his is an utterly unique and original voice.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Fantasy Drama
Süre : 80 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ali Kemal Çınar
Senaryo : Ali Kemal Çınar
Müzik :
Görüntü Yönetimi :
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Ali Kemal Çınar, Salih Demir, İhsan Şakar, Teymûr Evdikê, Berrin Çelik.
Yapımcı Firma : Layen Film (Çekdar Erkıran)
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır