Haftanın Yeni Filmleri 07.07.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.10.2016 - İtalya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Fabio Guaglione, Fabio Resinaro.
 

 

Mayın
Mine

After a failed assassination attempt, a soldier finds himself stranded in the desert. Exposed to the elements, he must survive the Adangers of the desert and battle the psychological and physical tolls of the treacherous conditions.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Thriller War
Süre : 106 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri İspanya İtalya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Fabio Guaglione, Fabio Resinaro.
Senaryo : Fabio Guaglione, Fabio Resinaro.
Müzik : Luca Balboni, Andrea Bonini.
Görüntü Yönetimi : Sergi Vilanova
Kurgu : Filippo Mauro Boni, Fabio Guaglione, Matteo Santi.
Sanat Yönetimi : Mani Martínez
Oyuncular : Armie Hammer, Annabelle Walli, Tom Cullen, Clint Dyer, Geoff Bell, Juliet Aubrey, Inés Píñar Mille, Luka Peros, Daniel Sandoval, Agustín Rodríguez, Yesarela Arzumendi, Manuel Medero, David Kirk Traylor, Edoardo Purgatori.
Yapımcı Firma : YThe Safran Company, Roxbury, Sun Film, Mine Canarias, Eagle Pictures.
İthalatçı Firma : Central Parks Films
Dağıtımcı Firma : FFD
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır