Haftanın Yeni Filmleri 14.07.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.06.2016 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Junfeng Boo
 

 

Çırak
Apprentice
Apprentice

28 yaşındaki Singapurlu gardiyan Aiman, kısa bir süre önce yaşadığı bölgenin en büyük hapishanesine tayin olmuştır. Kız kardeşi Suhaila ile mütevazi bir hayat sürdüren Aiman kariyerinde hızla yükselmek istemektedir. Hapishanede idamları gerçekleştiren 65 yaşındaki, deneyimli amir Rahim Soon ile yakınlaşmaya başlar. Aiman’ın kişiliğinden ve iş etiğinden etkilenen Rahim, ilk fırsatta onu çırağı olarak yanına alır. Aiman, bütün öfkesine rağmen Rahim’in güvenini kazandıkça amacına daha çok yaklaşmaktadır; zira Rahim, Aiman’ın babasını idam eden celladın ta kendisidir.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Drama
Süre : 115 dakika
Ülke : Singapur Almanya Fransa Hong Kong Katar
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Junfeng Boo
Senaryo : Junfeng Boo
Müzik : Alexander Zekke
Görüntü Yönetimi : Benoit Soler
Kurgu : Lee Chatametikool, Natalie Soh.
Sanat Yönetimi : James Page
Oyuncular : Firdaus Rahman, Wan Hanafi Su, Mastura Ahmad, Boon Pin Koh, Nickson Cheng, Crispian Chan, Gerald Chew, Ong Chao Hong, Sean Tobin, Delon Tan, Dillon Tan, Najib Soiman, Goh Mia Chuan, Prem John, Marcus Mok, Pavan J. Singh, Andrew Lee, Erwin Shah, Muhammad Danialle Bin Abdul Wahab, Gemia Foo, Mok Sau Wan, Jack Tan, Irfan Kasban, Mohammad Adam Bin Yahiya, Daniel Lee, Junxiang Huang, Kenny Gee, Larry Low, Kenneth Chee, Stanley Huang, Jason Yip, Quck Zhong Yi, Josy Isaak, Prashant Somosundram, Jerry Hoh, Vincent Wang, Diane Goldberg, Annette Lee, Aden Tan, Peter Tan , Awad Salim Bin Ramli, Melur Samil.
Yapımcı Firma : Akanga Film Productions, Augenschein Filmproduktion, Cinémadefacto, Peanut Pictures, Zhao Wei Films.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır