Haftanın Yeni Filmleri 21.07.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 12.01.2017 - Hollanda)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Martin Koolhoven
 

 

Brimstone
Brimstone

From the moment the new reverend climbs the pulpit, Liz knows she and her family are in great danger.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Mystery Thriller Western
Süre : 148 dakika
Ülke : Hollanda
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Martin Koolhoven
Senaryo : Martin Koolhoven
Müzik : Junkie XL
Görüntü Yönetimi : Nicolas Karakatsanis
Kurgu : Job ter Burg
Sanat Yönetimi : Floris Vos
Oyuncular : Kit Harington, Dakota Fanning, Carice van Houten, Guy Pearce, Paul Anderson, William Houston, Emilia Jones, Naomi Battrick, Ivy George, Carla Juri, Vera Vitali, Jack Roth, Bill Tangradi, Martha Mackintosh, Jack Hollington, Tygo Gernandt, Frederick Schmidt, Justin Salinger, Dorian Lough.
Yapımcı Firma : N279 Entertainment, The Film Farm, Illusion Film & Television, Pandora Films, Prime Time, Zero One Film.
İthalatçı Firma : Central Park Films
Dağıtımcı Firma : FFD
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır