Haftanın Yeni Filmleri 28.07.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 28.07.2017 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ahmet Kapucu
 

 

Çılgın Kolej
Çılgın Kolej

Özel bir kolejdeki öğrencilerin başarısızlığına çare için Anadolu'nun bağrından kopan Niyazi (Alpre Rende), burslu olarak Özel koleje kabul edilir. Okulun bu çözümüne karşılık öğrenciler Başarılı Niyazi ile sürekli dalga geçmeleri Niyazi'nin okulu bırakmasına sebep olur. Yolları kadınlar üzerine kitap çıkarmış ünlü yazar Serdar (Serkan Kuru) ile karşılaştıktan sonra çapkınlık ve kızları kontrol sanatını öğrenen Niyazi'nin macerası yeni başlar…

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Comedy
Süre : 94 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ahmet Kapucu
Senaryo : Hatice Toprak, İsmail Denizciler.
Müzik : Cenk Sarkuş
Görüntü Yönetimi : Gökhan Tanış
Kurgu : Murat Bör
Sanat Yönetimi : Caner Savaş
Oyuncular : Metin Yıldız, Oya Aydoğan, Mustafa Topaloğlu, Alper Rende, Serkan Kuru, Tuğba Ekinci, Muhlis Aşan, Gizem Gülşen Şahin, Hilal Tarakçı, Yusuf Karakuyu, Birkan Akyol, Tayfun Cihanoğulları, Su Gizem Akalın, Sara Koçoğlu.
Yapımcı Firma : Blackwell Productions (İsmail Karakuyu)
Dağıtımcı Firma : FFD
Sınıflandırma :
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır