Haftanın Yeni Filmleri 25.08.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 09.06.2017 - Kanada)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Gabriela Cowperthwaite
 

 

Sadakat Yolunda
Megan Leavey

Megan Leavey, savaş ortamında yüzlerce hayat kurtaran bomba tespit köpeği ve aynı zamanda en yakın arkadaşı olan Rex’i sahiplenmek için verdiği mücadeleyle dünya basının manşetlerinde milyonların kalbini kazanmıştı. Bu genç kadın ve hayata tutunmasını sağlayan köpeğinin umut dolu serüvenleri, tüm gerçekliğiyle ekranlara geliyor! Kate Mara’nın başrolünde olduğu, yetenekli ve tutkulu bir kadroyla hayata geçirilen film, izleyenleri heyecanlı olduğu kadar duygusal bir yolculuğa da çıkarıyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Biography Drama War
Süre : 116 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Gabriela Cowperthwaite
Senaryo : Pamela Gray, Annie Mumolo, Tim Lovestedt.
Müzik : Mark Isham
Görüntü Yönetimi : Lorenzo Senatore
Kurgu : Peter McNulty
Sanat Yönetimi : Steve Cooper, Marc Estrugo, Rafa Jannone.
Oyuncular : Kate Mara, Tom Felton, Bradley Whitford, Ramon Rodriguez, Edie Falco, Will Patton, Geraldine James, Damson Idris, Miguel Gomez, orey Johnson, Jonathan Howard, Sam Keeley, Catherine Dyer, Phil Dunster, Josh Ventura, Parker Sawyers, Nick Madrick, Mish Boyko, Melina Matthews, George Webster, Marko Caka, Jonnah-Blaine, Andrew Masset, Fred Galle, Jimmy Shaw, Andy Gathergood, Callum Adams, William Miller, Miles Mussenden, Victoria Budkey.
Yapımcı Firma : LD Entertainment, Calle Cruzada.
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma :
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır