Haftanın Yeni Filmleri 01.09.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.10.2018 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu    

Scott Buck
 

 

Inhumans
Inhumans

Amerikan yapımı televizyon dizisi Marvel'in Inhmans'ı CGVMars'ın özel dağıtımıyla sadece IMAX özelliğiyle eylül ayından itibaren gösterimde olacak...

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Action Adventure Sci-Fi
Süre : dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Scott Buck
Senaryo : Scott Buck, Jack Kirby, Stan Lee.
Müzik : Sean Callery
Görüntü Yönetimi : Jeff Jur
Kurgu : Tim Mirkovich, Kristina Hamilton-Grobler, Radu Ion.
Sanat Yönetimi : Tim Beach, Adam Davis.
Oyuncular : Sonya Balmores, Isabelle Cornish, Eme Ikwuakor, Ken Leung, Mike Moh, Anson Mount, Iwan Rheon, Serinda Swan, Ellen Woglom, Henry Ian , Chad James Buchanan, Michael Buie, Lofton Shaw, Tanya Clarke, Joseph Kingsley.
Yapımcı Firma : Marvel Studios
İthalatçı Firma : CGVMars
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır