Haftanın Yeni Filmleri 01.09.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 28.07.2017 - İspanya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Miguel Ángel Vivas
 

 

İçerdeki Şeytan
Inside
  • Hamileliğin sırasında bir kadın, bir yabancı tarafından takip edilmektedir. Bu kadının saplantısı kadını zorlu günlerle başbaşa bırakacaktır...
Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Horror Thriller
Süre : 100 dakika
Ülke : İspanya İngiltere Amerika Birleşik Devletleri Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Miguel Ángel Vivas
Senaryo : Jaume Balagueró, Alexandre Bustillo, Manu Díez, Julien Maury.
Müzik : Víctor Reyes
Görüntü Yönetimi : Josu Inchaustegui
Kurgu : Luis de la Madrid
Sanat Yönetimi : Dídac Bono
Oyuncular : Rachel Nichols, Laura Harring, Stany Coppet, Andrea Tivadar, Ben Temple, Richard Felix, Craig Stevenson, Maarten Swaan, Steve Howard, David Chevers.
Yapımcı Firma : Inside Producción, Embankment Films, Grand Piano Productions, Natixis Coficiné, Crea SGR, Nostromo Pictures.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır