Haftanın Yeni Filmleri 01.09.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 30.08.2017 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Tommy Wirkola
 

 

Yedinci Hayat
Sevens Sisters
What Happened to Monday?

Aşırı nüfus fazlalığı nedeniyle ailelere sadece tek çocuk izni verilen bir dünyaya gelen yediz bebekler hükümet tarafından öldürülmek istenmektedir. Ta ki, içlerinden biri kaybolana kadar...

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Sci-Fi Thriller
Süre : 123 dakika
Ülke : İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tommy Wirkola
Senaryo : Kerry Williamson
Müzik : Christian Wibe
Görüntü Yönetimi : José David Montero
Kurgu : Martin Stoltz
Sanat Yönetimi : Iulian Bostanaru, Vraciu Eduard Daniel, Grigore Puscariu, Dan Toader.
Oyuncular : Noomi Rapace, Willem Dafoe, Robert Wagner, Tomiwa Edun, Jeppe Beck Laursen, Marwan Kenzari, Pål Sverre Hagen, Lara Decaro, Kirsty Averton, Christian Rubeck, Vegar Hoel, Stig Frode Henriksen, Alexandre Nguyen, Cameron Jack, Daniel Berge, Cassie Clare, Sewell Whitney, Marie Everett.
Yapımcı Firma : Nexus Factory, Raffaella Productions, Title Media, Vendome Pictures.
İthalatçı Firma : Medyavizyon
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır