Haftanın Yeni Filmleri 15.09.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.09.2017 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Sedat Ergen
 

 

Örümcek
Örümcek

Serhat ve Gizem iki eski sevgilidir. Çok iyi bir arkadaş çevreleri vardır. Serhat bir türlü işleriniyoluna koyamaz ve uzak bir yere gider. Bu arada Gizem Kemal ile tanışır. Kemal hastalık derecesindekıskanç bir adamdır. Her şey yolunda giderken Gizem’in Kemal’e gelen bir mesajı görmesiyle hayatıtekrar değişir. Serhat ve Gizem’in çok sevdiği bir genç ortadan kaybolmuştur. Uzun bir zaman sonrabir araya gelen iki sevgili eski arkadaş çevresinden de yardım alarak bu olayı çözmeye karar verirler.Fakat çok iyi bilirler ki itiraf işin en zor kısmıdır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Crime Drama Adventure
Süre : 83 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Sedat Ergen
Senaryo : Sedat Ergen
Müzik : Ertuğ Kanat
Görüntü Yönetimi : M. Atıf Özer
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Etge İnan Demir
Oyuncular : Sedat Ergen, Bihter Delüv, Nihat Demirel, Burak Arslan, Cumhur Sarı, Kadir Berberoğlu, Hüseyin Demirel, Güral Kırgız, Hüseyin Yılmaz.
Yapımcı Firma : Sefya Film Medya Prodüksiyon (Sezgin Ergen)
Dağıtımcı Firma : Derin Film
Sınıflandırma :
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır