Haftanın Yeni Filmleri 22.09.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.09.2017 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Cemil Ağacıkoğlu
 

 

Tarla
Tarla
The Field

Hırsı ve hayalleri yüzünden borç batağına saplanan Tarık  evine ve iş yerine gelen hacizle hayatı kararır ve eşi ile ayrılık noktasına gelir. Tefecinin üzerindeki baskısından bunalsa da azmi onu yıldırmaz , sonuna kadar mücadele etmek niyetindedir. Ama her şey onun kontrolünde değildir sektördeki kriz hesaplarını alt üst eder. Son çare memleketindeki tarladır. Önce çekimser kalan baba annenin telkiniyle ellerindeki yegane tarlayı evlatlarına vermeye karar verirler. Fakat Tarık beklemediği bir sürprizle karşı karşıya kalır.  Aile, kardeşi Emre’yi  abisine yardım etmesi için  İstanbul’a birlikte gitmeleri konusunda israrcı davranırlar. Tarık dirense de iki kardeş İstanbul yolundadır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Drama
Süre : 85 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Cemil Ağacıkoğlu
Senaryo : Cemil Ağacıkoğlu
Müzik : Doğan Duru
Görüntü Yönetimi : Cemil Ağacıkoğlu
Kurgu : Orhan Orsman
Sanat Yönetimi : Arzu Ağacıkoğlu
Oyuncular : Serkan Ercan, Ilgaz Kocatürk, Kenan Bal, Hale Akınlı, İlyas Özçakır.
Yapımcı Firma : Galata Film (Taha Altaylı)
Dağıtımcı Firma : Kurmaca Film
Sınıflandırma :
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır