Haftanın Yeni Filmleri 29.09.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.09.2017 - Uruguay)

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir  

Charlie Bean
 

 

LEGO Ninjago Filmi
The Lego Ninjago Movie

“LEGO Ninjago Filmi”, bufilmle ilk yönetmenlik çıkışını yapan Charlie Bean (“Tron: Uprising”) tarafından yönetiliyor. Yapımcılar Dan Lin, Phil Lord, Christopher Miller ve Roy Lee ile Maryann Garger. Yönetici yapımcılar; Chris McKay, Seth Grahame-Smith, Jill Wilfert, ve Keith Malone. Filmin senaryosu Hilary Winston & Bob Logan & Paul Fisher tarafından yazıldı. Hikaye Kevin Hageman & Dan Hageman ve Hilary Winston & Bob Logan & Paul Fisher tarafından LEGO Construction Toys’adayanarak uyarlandı.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Animation Action Adventure
Süre : 101 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Charlie Bean, Paul Fisher, Bob Logan.
Senaryo : Bob Logan, Paul Fisher, William Wheeler, Tom Wheeler, Jared Stern, John Whittington.
Müzik : Mark Mothersbaugh
Görüntü Yönetimi :
Kurgu : David Burrows, Garret Elkins, Ryan Folsey, Julie Rogers, John Venzon.
Sanat Yönetimi : Felicity Coonan, Charlie Revai.
Oyuncular : Seslendirme: Jackie Chan, Dave Franco, Fred Armisen, Kumail Nanjiani, Michael Peña, Abbi Jacobson, Zach Woods, David Burrows, Alex Kauffman, Justin Theroux, Ali Wong, Garret Elkins, Todd Hansen, Doug Nicholas, Charlyne Yi , Vanara Taing, Olivia Munn.
Yapımcı Firma : Lin Pictures, Lord Miller, Vertigo Entertainment, Warner Animation Group, Warner Bros. Animation.
İthalatçı Firma : Warner Bros. Türkiye
Dağıtımcı Firma : WB Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır