Haftanın Yeni Filmleri 06.10.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.10.2017 - Endonezya)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir  

Jayson Thiessen
 

 

My Little Pony Filmi
My Little Pony: The Movie

Karanlık bir güç, Ponyville'i tehdit ediyor ve Mane 6 - Twilight Sparkle, Applejack, Rainbow Dash, Pinkie Pie, Fluttershy ve Rarity; Equestria'nın ötesinde unutulmaz bir yolculuğa çıkıyor, bu yolculuk sayesinde yeni arkadaşlarıyla ve heyecan verici zorluklarla karşı arkadaşlığın büyüsünü kullanarak evlerini korumaya çalışıyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Animation Adventure Comedy
Süre : 99 dakika
Ülke : Kanada Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jayson Thiessen
Senaryo : Meghan McCarthy, Rita Hsiao, Michael Vogel, Joe Ballarini, Bonnie Zacherle.
Müzik : Daniel Ingram
Görüntü Yönetimi : Anthony Di Ninno
Kurgu : Braden Oberson
Sanat Yönetimi : Rebecca Dart, Justin Claus Harder.
Oyuncular : Seslendirme: Uzo Aduba, Emily Blunt, Kristin Chenoweth, Taye Diggs, Michael Peña, Zoe Saldana, Liev Schreiber, Max Martini, Britt McKillip, Peter New, Mark Oliver, Nicole Oliver.
Yapımcı Firma : Lionsgate, Allspark Pictures, DHX Media.
İthalatçı Firma : The Moments Entertainment / TME
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır