Haftanın Yeni Filmleri 20.10.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.10.2017 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Aytaç Ağırlar (sağda)
 

 

Bölük
Bölük

Film, yüreklerindeki aşkla birlikte vatan aşkıyla kışlaya koşan bir grup askerin hikayesini anlatıyor.  “Bölük” filmi için neredeyse yeniden bir kışla inşa edildi. Bir bölük askerin dokunaklı hikayesini anlatan film için, beş yıl önce terkedilmiş bir kışla, haftalarca çalışılarak tekrar yaşanır hale getirildi.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Drama Action
Süre : 95 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Aytaç Ağırlar
Senaryo : Aytaç Ağırlar
Müzik : Tamer Çıray
Görüntü Yönetimi : Hayk Kirakosyan
Kurgu : Aziz İmamoğlu
Sanat Yönetimi : Burhan Türk
Oyuncular : Alina Boz, Aykut Akdere, Mustafa Uğur Civaner, Salih Usta, Kaan Yıldırım, Hakan Kurtaş, Selim Akgül, Olgu Baran Kubilay, Süleyman Kabaali, Avni Yalçın.
Yapımcı Firma : Taff (Timur Savcı, Cemal Okan)
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır