Haftanın Yeni Filmleri 13.12.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 13.12.2017 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir  

Rian Johnson
 

 

Star Wars: Son Jedi
Star Wars: The Last Jedi

Rey, efsanenin ikinci bölümünde de Finn, Poe ve Luke Skywalker ile destansı yolculuğuna devam ediyor. 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Action Adventure Fantasy
Süre : 152 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Rian Johnson
Senaryo : Rian Johnson, George Lucas.
Müzik : John Williams
Görüntü Yönetimi : Steve Yedlin
Kurgu : Bob Ducsay
Sanat Yönetimi : Andrew Bennett, Todd Cherniawsky.
Oyuncular : Daisy Ridley, Tom Hardy, Adam Driver, Mark Hamill, Domhnall Gleeson, Carrie Fisher, Billie Lourd, Joseph Gordon-Levitt, Andy Serkis, Oscar Isaac, Gwendoline Christie, Benicio Del Toro, Justin Theroux, Laura Dern, John Boyega, Lupita Nyong'o, Warwick Davis, Peter Mayhew, Kelly Marie Tran, Hermione Corfield.
Yapımcı Firma : Lucasfilm, Walt Disney Studios Motion Pictures.
İthalatçı Firma : UIP Türkiye
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır