Haftanın Yeni Filmleri 22.12.2017

» Sinemalar ve Seanslar
 

Hasan Karcı
 

 

Belalılar
Belalılar
Albarotadores

Mask (Sinan Bengier) ünlü ve acımasız bir Meksikalı hayduttur. Devlet Mask tarafından gasp edilerek kullanılan topraklara el koyar. Topraklarının elinden gitmesini hazmedemeyen Mask etrafa saldırmaya başlar. Bu işle uğraşan şerifleri ortadan kaldırmayı düşünür. ilk önce şerif yardımcısının evini basar ve öldürür. Kardeşini (Ökkeş Avgın) şerif Cengiz'i (Cengiz Güçlü) öldürmesi için şerifin yaşadığı çiftliğe yollar.. Şerif Cengiz'le Mask'ın kardeşi arasında kavga çıkar .. Şerif Cengiz Mask'ın kardeşini öldürür. Mask şerife iyice düşman olmuştur.. adamlarını toplayarak şerifin çiftliğini basar.. Görev gereği çiftlikte olmayan şerifin ailesi. Mask ve adamlarıyla silahlı çatışmaya girer. Çatışmada şerifin ailesi Mask'ın iki adamını vurur.. Çatışma üzerine gelen şerif Mask'ı tutuklar. Şerifin çiftlik evinde kurulan mahkemeyle Mask yargılanır ve Yargıç (Erol Tezeren) tarafından idamına karar verilir.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Comedy
Süre : 76 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Hasan Karcı
Senaryo : Hasan Karcı
Müzik : Fırat Kaya
Görüntü Yönetimi : Efe Dani
Kurgu : Ferhat Yüksel
Sanat Yönetimi : Yasemin Karcı
Oyuncular : Cengiz Güçlü, Gül Arslan, Sinan Bengier, Burak Arslan, Erol Tezeren, Hilal Öztürk, John Hutchins, Mimoza Eleiz, Janine Hutchins, Jose Hita, Güray Kip, Hasan Yıldız, Tommy Cambes, Yvone Konig, Ökkeş Avgın, Karin Dangele.
Yapımcı Firma : Mesai Film
Dağıtımcı Firma : Derin Film
Sınıflandırma :
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır