Haftanın Yeni Filmleri 29.12.2017  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.12.2017 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

İhsan Taş
 

 

Parayı Bulduk
Parayı Bulduk

Kumarhane müdürü Nermin çok akıllı ve oldukça zeki bir kadındır. Türkiye’de kumar oynatmanın yasak olduğunu bildiği için yapılacak olası polis baskınlarına karşı önlem olarak kumarhaneye film seti havasını vermiş ve mekânı o şeklinde düzenletmiştir. Bir süre sonra hayatını figüranlık yaparak kazanan Artist Kemal’in orayı gerçek film seti sanıp işe başlaması ile kumarhanede yaşanan olaylar tam bir komediye dönüşür.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Comedy
Süre : 93 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : İhsan Taş
Senaryo : İhsan Taş
Müzik : Selçuk Abay, Tolga Tümözen.
Görüntü Yönetimi : Mahir Gül
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Ufuk Bildibay
Oyuncular : Ersin Korkut, Alay Cihan, Tahsin Taşkın, Vahdet Çakar, Hüseyin Elmapınar, Mehmet Kurt, Metin Keçeci, Metin Yıldırım, Gülsüm Alkan, Çağan Özkörüklü, Sami Çelik, Dilek Uluer, Hakan Sallı, Erol Toksoy, Zahrettin Çelik, Yavuz Karakaş.
Yapımcı Firma : Taş Film (İhsan Taş)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır