Haftanın Yeni Filmleri 05.01.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.09.2017 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Dan Bush
 

 

Ölüm Odası
The Vault

‘The Town’ ve ‘The Grudge’ ÖLÜM ODASI’nda gerilim, korku ve zihin büken bir aksiyonla birleştirilir. Dillon kızkardeşleri birbirlerini çok sevmedikleri halde her zaman birbirlerini kolluyorlardır. Eski asker Leah kariyerini bir üst seviyeye taşırken, cezaevinden suçlu kız kardeşi Vee ile; sorunlu erkek kardeşleri Michael’in, ünlü bir mafyanın sahip olduğu bir depoyu yaktığını öğrenirler. Kardeşler kendilerini biranda büyük miktarda bir paranın peşinde bulurlar çünkü aksi takdirde Micheal ölecektir. Sonuçta başka bir çareleri kalmadığı için kasabanın en büyük bankasını soymaya karar verirler. Soygun sorunsuz başlar, ancak banka müdürü onlara yardım etmeye direnince ve anlatıcılardan bir tanesi kaçmaya çalıştığında uyuşmazlık ortaya çıkar. Dillonsların şimdi bilinçsiz bir banka müdürü ve hayatı için savaşan bir kadınları var. Müdürün yardımı olmadan, her şeyin berbat olacağını düşünüyorlar ... Rehinelerden biri gönüllü bilgilendirilene kadar. Yardımcı banka müdürü Ed Maas, kardeşleri karşılığında paranın % 5’ini ister. Bir süre sonra Leah, Maas'ın teklifi karşılığında ona güvenlik sistemlerini devre dışı bıraktırır ve istedikleri bilgileri verdirir. Öyle ki üst kattaki kasa dışında, alt kattaki kasada daha büyük miktarlarda nakit para olduğu bilgisini de verir. Dillons alt kata inmekte vakit kaybetmez, ancak bodruma girdikleri zaman, açıklanamaz olana tanık olurlar. İlk önce ışıklar titreşir. Sonra korkunç sesler duyarlar. Sonunda, en korkutucu olan intikam almak için etrafta beliren hayaletlerdir. Soygundan vazgeçmek istiyorlar ancak bu sefer de ellerinde korkunç bir ihtimal kalıyor; bankanın önünde bekleyen 100'ün üzerinde ağır silahlı FBI ajanıyla karşı karşıya kalmak. Kalmak istemiyorlar ama gidemiyorlar da. Alta katta olan ne?

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Horror Thriller
Süre : 91 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Dan Bush
Senaryo : Dan Bush, Conal Byrne.
Müzik : Shaun Drew
Görüntü Yönetimi : Andrew Shulkind
Kurgu : Dan Bush, Ed Marx.
Sanat Yönetimi : Jessee J. Clarkson
Oyuncular : James Franco, Taryn Manning, Francesca Eastwood, Scott Haze, Q'orianka Kilcher, Jeff Gum, Clifton Collins Jr., Keith Loneker, Jill Jane, Michael Milford, Aleksander Vayshelboym, Conal Byrne, Debbie Sherman, Lee Broda, Anthony DiRocco, Dmitry Paniotto.
Yapımcı Firma : Redwire Pictures, Culmination Productions, Casadelic Pictures.
İthalatçı Firma : The Moments Entertainment /TME
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır