Haftanın Yeni Filmleri 02.02.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.01.2016 - Finlandiya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Melisa Üneri
 

 

Babasının Kızı
Isan Tyttö
Daddy's Girl

Finlandiya'da Türkiye'den göç etmiş bir babanın kızı olarak doğup büyüyen Melisa Üneri, son derece cana yakın ve neşeli babasından uzaklaşabilmek için Finlandiya'daki hayatını bırakıp Türkiye'ye yerleşme kararı alır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Documentary
Süre : 52 dakika
Ülke : Finlandiya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Melisa Üneri
Senaryo : Melisa Üneri
Müzik : Olli Tuomainen
Görüntü Yönetimi : Melisa Üneri
Kurgu : Mesut Ulutaş
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Melisa Üneri, Cengiz Üneri, Edibe Üneri, Göksel Gökduman.
Yapımcı Firma : Klaffi Productions
İthalatçı Firma : Kurmaca Film
Dağıtımcı Firma : Kurmaca Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır