Haftanın Yeni Filmleri 23.03.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.09.2017 - İtalya)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Xavier Legrand
 

 

Velayet
Jusqu'à la garde
Custody

Miriam ve Antoine Besson çifti boşanmış olsa da çocuklarının velayetiyle ilgili anlaşmazlıkları devam etmektedir.  Miriam, kocasının şiddete meyilli olduğunu iddia ederek oğulları Julien’in velayetini almak ister. Antoine ise baba olarak hor görüldüğünü, çocuklarından uzaklaştırıldığını iddia ederek karşı tarafı suçlar. Ayrılığı hazmedememiş, intikam peşindeki Antoine ile yaralı ve yorgun Miriam’ın psikolojik savaşının ortasında kalan ise oğulları Julien olacaktır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Drama
Süre : 93 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Xavier Legrand
Senaryo : Xavier Legrand
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Nathalie Durand
Kurgu : Yorgos Lamprinos
Sanat Yönetimi : Jérémie Sfez
Oyuncular : Léa Drucker, Denis Ménochet, Thomas Gioria, Mathilde Auneveux, Mathieu Saikaly, Florence Janas, Saadia Bentaïeb, Coralie Russier, Sophie Pincemaille, Emilie Incerti-Formentini, Jérome Care-Aulanier, Jenny Bellay, Martine Vandeville, Jean-Marie Winling, Martine Schambacher, Jean-Claude Leguay, Julien Lucas, Laurence Besson, Yannick Hélary, Anne-Gaëlle Jourdain, Noémie Vérot, Alain Alivon, Valéry Calin, Laurent Moreau, Sabrina Larderet, Sylvain Pajot, Lola Frichet, Lucas Giani, Yoann Hadjaz, Nathaniel De Oliveira Bohbot, Christophe Lechauve, Léo Delorme, Charlie Ballaloud.
Yapımcı Firma : K.G. Productions
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : Filmartı
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır