Haftanın Yeni Filmleri 30.03.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.02.2018 - Singapur)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir  

Dimitri Logothetis
 

 

Misilleme
Kickboxer: Retaliation

One year after the events of "Kickboxer: Vengeance", Kurt Sloan has vowed never to return to Thailand. However, while gearing up for a MMA title shot, he finds himself sedated and forced back into Thailand, this time in prison. He is there because the ones responsible want him to face a 6'8" 400 lbs. beast named Mongkut and in return for the fight, Kurt will get two million dollars and his freedom back. Kurt at first refuses, in which a bounty is placed on his head as a way to force him to face Mongkut. Kurt soon learns he will have no other choice and will undergo his most rigorous training yet under some unexpected mentors in order to face Mongkut in hopes to regain his freedom.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Action Drama
Süre : 110 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Dimitri Logothetis
Senaryo : Dimitri Logothetis, Jim McGrath.
Müzik : Adam Dorn
Görüntü Yönetimi : Gerardo Madrazo
Kurgu : Christopher Robin Bell, Daniel McDonald.
Sanat Yönetimi : Toey Jaruvaateekul
Oyuncular : Alain Moussi, Christopher Lambert, Jean-Claude Van Damme, Mike Tyson, Sara Malakul Lane, Hafþór Júlíus Björnsson, Sam Medina, Steven Swadling, Miles Strommen, Jessica Jann, Maxime Savaria, Wanderlei Silva, Frank Edgar, Renzo Gracie, Renato Sobral, Gary Wood, Sunan Suthipo, Wilaiwan Saetung, Nuttanun Chutsirinitchakun, Kamel Krifa, Roy Nelson, James P. Bennett, Airr Phanthip, Fabricio Werdum, Brian Shaw, Ronaldinho Gaúcho, Pongsanart Vinsiri, Nicolas Van Varenberg, Maurício Shogun, Felipe Werdum, Napatchakorn Intharanun, Avedis Jabourian, Rico Verhoeven, Aaron Rorattann, Jansen Satparam, Matt Sjafiroeddin, Ted Ung, Jimilee Allen, Jeremy Angel, Brian Blu, Darren Shahlavi.
Yapımcı Firma : Our House Films
İthalatçı Firma : Moviebox
Dağıtımcı Firma : TME
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır