Haftanın Yeni Filmleri 06.04.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.04.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Raşit Çelikezer (soldan ikinci)
 

 

Eyvah Karım
Eyvah Karım

Mutlu bir sosyete çifti... Çapkınlığa kalkışan bir koca... Aynı gece aynı eve giren üç hırsız... Tüm bunların üzerine kocasına sürpriz yapan bir kadın...

Asuman Dabak, Yosi Mizrahi, Wilma Elles, Metin Yıldız, Murat Okay, Mustafa Varol, Gizem İnceoğlu, Cansu Gültekin ve Sadi Celil Cengiz ve Köksal Engür'ün başrollerde olduğu Eyvah Karım, hırsızların bastığı evinde çapkınlık yaparken karısına yakalanan bir kocayı ve evde yaşananları anlatıyor.

www.eyvahkarim.com

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Comedy
Süre : 95 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Raşit Çelikezer
Senaryo : Haluk Özenç. Çetin Büyükakın.
Müzik : Murat Özdemir
Görüntü Yönetimi : Kemal Şanlı
Kurgu : Hakan Akol
Sanat Yönetimi : Ümit Kebeli
Oyuncular : Asuman Dabak, Yosi Mizrahi, Wilma Elles, Metin Yıldız, Murat Okay, Mustafa Varol, Gizem İnceoğlu, Cansu Gültekin, Sadi Celil Cengiz, Köksal Engür.
Yapımcı Firma : Statu Pictures (Elin Ecealp, Galip Güner)
Dağıtımcı Firma : Chantier Films
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır