Haftanın Yeni Filmleri 06.04.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.11.2013 - Norveç)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir  

Rasmus A. Sivertsen
 

 

Louis ve Luca: Büyük Peynir Yarışı
Solan og Ludvig: Herfra til Flåklypa
Louis & Luca: The Big Cheese Race

Louis Magpie, memleketi ve komşu köyü arasında Geleneksel Peynir Yarışı yapılacağını haber alır ve adeta büyülenir. Sonunda gerçek bir yarış şampiyonu olduğunu kanıtlamak için bir şans elde etmiştir. Bu coşkusuyla hemen harekete geçer, takımın zaferi için evini ve arkadaşı, mucit Alfie’nin muhteşem atölyesini bahse koyma konusunda tereddüt etmez.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2013
Tür * : Animation Family
Süre : 76 dakika
Ülke : Norveç
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Rasmus A. Sivertsen
Senaryo : Kjell Aukrust, Karsten Fullu.
Müzik : Knut Avenstroup Haugen
Görüntü Yönetimi : Janne Karin Hansen, Morten Skallerud.
Kurgu : Anja Kristiansen
Sanat Yönetimi : Are Austnes, Cristina Acuña.
Oyuncular : Seslendirme: Kari Ann Grønsund, Trond Høvik, Trond Brænne, Kåre Conradi, John F. Brungot, Toralv Maurstad, Anders Bye, Jakob Oftebro, Eli Anne Linnestad, Eilif Hellum Noraker, Ingrid Vollan.
Yapımcı Firma : Aukruststiftelsen, Maipo Film, Qvisten Animation, Steamheads Studios.
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır