Haftanın Yeni Filmleri 13.04.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 26.01.2018 - İngiltere)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir bluray  

Nick Park
 

 

Taş Devri Firarda
Early Man

Set at the dawn of time, when prehistoric creatures and woolly mammoths roamed the earth, Early Man tells the story of Dug, along with sidekick Hognob as they unite his tribe against a mighty enemy Lord Nooth and his Bronze Age City to save their home.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Animation Adventure Comedy
Süre : 89 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri İngiltere Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Nick Park
Senaryo : Mark Burton, James Higginson.
Müzik : Harry Gregson-Williams, Tom Howe.
Görüntü Yönetimi : Charles Copping, Dave Alex Riddett, Paul Smith, Peter Sorg.
Kurgu : Sim Evan-Jones
Sanat Yönetimi : Richard Edmunds
Oyuncular : Seslendirme: Tom Hiddleston, Eddie Redmayne, Maisie Williams, Richard Ayoade, Timothy Spall, Mark Williams, Miriam Margolyes, Rob Brydon, Nick Park, Johnny Vegas, Kayvan Novak, Selina Griffiths, Gina Yashere, Simon Greenall, Ben Whitehead, Richard Webber, Kevin Matadeen, Luke Walton, Simen Sand, David Cromarty.
Yapımcı Firma : Aardman Animations, StudioCanal.
İthalatçı Firma : Fabula Films
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (7/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt4701724/?ref_=ttrel_rel_tt

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır