Haftanın Yeni Filmleri 27.04.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.04.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir bluray  

Clinton Skibitzky
 

 

Tayo, Küçük Otobüs
Tayo, the Little Bus

In a big city where various vehicles are happily living together, our little bus Tayo has just started learning his route in the city. There is lots more to learn for Tayo.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2010
Tür * : Animation
Süre : 87 dakika
Ülke : Güney Kore
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Clinton Skibitzky
Senaryo : Clinton Skibitzky
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Clinton Skibitzky
Kurgu : Kevin Aichele
Sanat Yönetimi : Giselle Nazareno
Oyuncular : Seslendirme: Nolan Balzer, RobYn Slade, Kami Desilets, Kerri Salki, Jolie L'Esperance, Tim Bandfield, Heather Jordan, Kevin Aichele, Tea Wagner.
Yapımcı Firma : DACAPO Productions, ICONIX Entertainment, Studio Gale.
İthalatçı Firma : Vişne Prodüksiyon (Sinan Saraçoğlu)
Dağıtımcı Firma : Chantier Film
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki : tt3270208

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır