Haftanın Yeni Filmleri 18.05.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.05.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

Özlem Kayhan
 

 

3 Vakte Kadar
3 Vakte Kadar

Mahallenin saf delikanlısı Hasan'ın çocukluğundan beri aşık olduğu Balım'a açılmanın yollarını ararken, hiç ummadığı anda önüne bir fırsat gelir ve  kendini tanıtma imkanı bulur ama karşısında bir rakibi daha vardır oda Köksal baba. Köksal babayı alt etmek için elinden geleni yapacaktır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Comedy
Süre : 90 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Özlem Kayhan, Volkan Gültekin.
Senaryo : Hasan Gümet, Burçin Erkal.
Müzik : Ogeday Ergüven
Görüntü Yönetimi : Ferit Çetinkaya
Kurgu : Murat Aygör
Sanat Yönetimi : Koray Söğüt, Yakup Çatal.
Oyuncular : Hasan Gümet, Köksal Baba, Doğa Konakoğlu, Ayberk Yeşilbursa, Meryem İrem Şahin, Elif Çapkın, Egemen Töreli, Özgür Kayhan, Ferman Toprak, Ümit Yaşar, Tuncay Akça, Recep Aktuğ, Devran İskender.
Yapımcı Firma : GMT Yapım (Natavan Alakbavarova Gümet)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma :
Editör : (1/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır