Haftanın Yeni Filmleri 25.05.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 23.05.2018 - Finlandiya)

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir imax atmos dbox screenx 4dx  

Ron Howard
 

 

Han Solo: Bir Star Wars Hikayesi
Solo: A Star Wars Story
Solo: A Star Wars Story

Karanlık ve tehlikeli yeraltı dünyasında cesaret gerektiren pek çok maceraya atılırken, Han Solo gelecekteki muhtemel yardımcı pilotu Chewbacca ile arkadaş olur. Ve, Star Wars efsanesindeki beklenmedik kahramanların rotasını belirleyen bu yolculukta, kötü nam salmış kumarbaz Lando Calrissian ile tanışır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Action Adventure Fantasy
Süre : 135 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ron Howard
Senaryo : Jonathan Kasdan, Lawrence Kasdan, George Lucas.
Müzik : John Powell
Görüntü Yönetimi : Bradford Young
Kurgu : Pietro Scalia
Sanat Yönetimi : Alex Baily, Oliver Carroll, Peter Dorme, Ashley Lamont, Andrew Palmer, Oliver Roberts, Stephen Swain.
Oyuncular : Thandie Newton, Emilia Clarke, Paul Bettany, Alden Ehrenreich, Woody Harrelson, Donald Glover, Jon Favreau, Warwick Davis, Clint Howard, Joonas Suotamo, Lily Newmark, Kamil Lemieszewski, Sarah-Stephanie, Richard Dixon, Jo Wheatley, Slim Khezri, Deepak Anand, Ray Whelan, Izzy Bayley-King, Harley Durst, Sean Gislingham, Jackson Kai, Douglas Robson, Tyrone Love.
Yapımcı Firma : Lucasfilm, Walt Disney Pictures, Allison Shearmur Productions, Imagine Entertainment.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt3778644/?ref_=nv_sr_2

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır