Haftanın Yeni Filmleri 25.05.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.04.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

Hasan Gökalp
 

 

Kafir
Kafir

İki sevgiliyi ayırmak için devreye giren büyücü çok tehlikeli biridir. Büyücünün kullandığı Cinler ise Kâinatın en tehlikeli "Cuhenna Cin Kabilesi"dir..

www.kafirfilmi.com

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Horror
Süre : 85 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Hasan Gökalp
Senaryo : Hasan Gökalp
Müzik : Samet Önder
Görüntü Yönetimi : Emre Karadaş
Kurgu : Selçuk Erdin
Sanat Yönetimi : Soner Karademir
Oyuncular : Beyza Metin, Gamze Kirli, Selim Aygün, Caner Çeleksiz, Elif Çapkın, Kübra Kılınçkaya, Mehmet Sabri Arafatoğlu.
Yapımcı Firma : İga Medya Yayıncılık (Burak Donay)
Dağıtımcı Firma : MC Dağıtım
Sınıflandırma :
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır