Haftanın Yeni Filmleri 25.05.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.10.2015 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir bluray  

Matt Hill
 

 

Peter Pan ve Tinker Bell: Sihirli Dünya
DQE's Peter Pan: The New Adventures
Peter Pan: The Guest for the Never Book

Peter Pan ve arkadaşlarının görevi gizli adayı ve sihirli kitabı korumaktır. Kaptan kanca ve korsanları uzun süredir Peter Pan’ın peşindedirler. Gizli adada herkes mutludur ve her gün bir birinden daha eğlenceli geçmektedir. Bir gün güçlerini kötülük için kullanmayı seçen kaptan kanca Peter Pan ve arkadaşlarını ele geçirir. Gizli ada ve sihirli kitap tehlikededir. Tinker Bell ve arkadaşlarının yardımı Peter Pan ve sihirli kitabı kurtarabilecek mi?

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Animation
Süre : 90 dakika
Ülke : Fransa Hindistan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Chandra Sekaran
Senaryo : Dominique Latil, Olivier Bardy, Clelia Constantine. (Tapaas Chakravarti)
Müzik : Valantin Hadjdaj
Görüntü Yönetimi : Sinjin Asok
Kurgu : RaviKota
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Seslendirme: Michelle Creber, Matt Hill.
Yapımcı Firma : DQ Entertainment, Method Animation.
İthalatçı Firma : Vişne Prodüksiyon, Majestic Film.
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt5094972/?ref_=nv_sr_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır