Haftanın Yeni Filmleri 13.07.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 14.06.2018 - Yeni Zelanda)

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir  

Genndy Tartakovsky
 

 

Otel Transilvanya 3: Yaz Tatili
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

En sevdiğiniz canavar ailesinin, lüks bir yolcu gemisindeki yaz tatiline katılın. Bu yaz Drac, kendi otelinde herkese tatil hizmeti vermek yerine, ilk kez kendisi de tatile çıkacak. Drac ve takımı için ilk başlarda lüks yolcu gemİsinin sunduğu eğlenceler, egzotik geziler ve ay ışığında bronzlaşma çok hoş başlar. Ancak bu rüya tatil, Mavis’in, babasının ilgi duymaya başladığı, geminin kaptanı Ericka’nın, bütün canavarların sonunu getirebilecek, karanlık bir sır sakladığını fark etmesiyle kabusa dönüşür.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Animation Comedy Family
Süre : 97 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Genndy Tartakovsky
Senaryo : Michael McCullers, Genndy Tartakovsky, Todd Durham.
Müzik : Mark Mothersbaugh, Tiesto.
Görüntü Yönetimi : Clarissa Amiata, Sergey Berengard.
Kurgu : Joyce Arrastia
Sanat Yönetimi : Christian Schellewald
Oyuncular : Seslendirme: Adam Sandler, Andy Samberg, Selena Gomez, Kevin James, Fran Drescher, Steve Buscemi, Molly Shannon, David Spade, Jim Gaffigan, Kathryn Hahn, Asher Blinkoff, Chris Parnell, Joe Jonas, Chrissy Teigen, Mel Brooks, Aaron LaPlante, Michelle Murdocca, Genndy Tartakovsky, Joyce Arrastia, Sadie Sandler, Sunny Sandler, Tara Strong.
Yapımcı Firma : Sony Pictures Animation
İthalatçı Firma : WB Turkey
Dağıtımcı Firma : WB Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (8/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt5220122/?ref_=nv_sr_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır