Haftanın Yeni Filmleri 13.07.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.07.2018 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir imax atmos dbox screenx 4dx  

Rawson Marshall Thurber
 

 

Gökdelen
Skyscraper

Human Capital (İnsan Sermayesi) ve The First Beautiful Thing (Gördüğüm En Güzel Kadın) filmleriyle İtalya’nın Oscar adayı olan usta yönetmen Paolo Virzì’den yürekleri ısıtacak bir film daha! Güneşli bir yaz sabahı Ella ve John, The Leisure Seeker (Dinlence Peşinde) adını verdikleri eski karavanlarıyla yollara düşerler. Ziyarete gelen çocukları onları evde bulamayınca telaşla telefon edip geri gelmeleri konusunda ısrar etse de Ella ve John, bu seyahatlerinde kararlıdır. Yolculukları boyunca hayatı ve birbirlerini olan tutkularını yeniden keşfederler. Başlarına gelen tatlı talihsizlikleri her zamanki gibi beraber atlatan Ella ve John çifti için karavanlarında geçirdikleri her yeni gün hayata attıkları en güzel çalımdır. Virzi’nin tabiriyle “bir şarkı kadar sade, komik ve hüzünlü, biraz çatlak ama mutluluk veren bir özgürlük filmi.”

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Action Crime Drama
Süre : 102 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Rawson Marshall Thurber
Senaryo : Rawson Marshall Thurber
Müzik : Steve Jablonsky
Görüntü Yönetimi : Robert Elswit
Kurgu : Julian Clarke, Michael L. Sale.
Sanat Yönetimi : Craig Humphries, Cheryl Marion, Grant Van Der Slagt.
Oyuncular : Dwayne Johnson, Neve Campbell, Pablo Schreiber, Noah Taylor, McKenna Roberts, Kevin Rankin, Roland Møller, Byron Mann, Matt O'Leary, Hannah Quinlivan, Beatrice King, Tzi Ma, Chin Han, Paul McGillion, Kathy Wu, Adrian Holmes, Vivian Full, Noah Cottrell, Malin Barr, Elfina Luk, Venus Terzo, Gretal Montgomery, Kayden Magnuson, Jett Klyne, Jason William Day, Byron Lawson, Sean Kohnke, Ryan Handley, Endre Hules, Hung Huynh, Paul Wu, Mike Li, Darryl Quon, Fabio Tassone, Sam Yunussov, James Quach, Shamel Hashish, Carlo Yu, Sarah K. Thurber, Dimitry Tsoy, Shawn Stewart, Anthony A. Kung, Evan Lai, Garland Chang, Bowen Zhang, Tina Tong, Wendy Jacobson.
Yapımcı Firma : Legendary Entertainment, Flynn Picture Company, Seven Bucks Productions.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (6/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt5758778/?ref_=nv_sr_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır