Haftanın Yeni Filmleri 20.07.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.07.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 bluray  

Gülistan Acet, Ferit Karahan.
 

 

Eski Köye Yeni Adet
Eski Köye Yeni Adet

1990’ların sonunda bir köye bir sağlık ekibi gelir ve en az üç çocuğu olan tüm kadınlara doğum kontrolü için spiral takar. Sağlık ekibinin köyden ayrılmasıyla köyün erkekleri toplanıp, kadınlara takılan cihazın ne olduğuna dair fikirler üretirken birbirinden komik yanlış anlamalarla aletin bir mikrofon olduğuna kanaat getirirler. Bu yanlış anlamayla köyde her şey değişecek, birbirinden komik durumlar yaşanacaktır...

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Comedy
Süre : 94 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Gülistan Acet, Ferit Karahan.
Senaryo : Gülistan Acet, Ferit Karahan.
Müzik : Tuna Hizmetli
Görüntü Yönetimi : Eyüp Boz
Kurgu : Hakan Akol
Sanat Yönetimi : Gamze Yılmaz
Oyuncular : Füsun Demirel, Nail Kırmızıgül, Bülent Emrah Parlak, Haki Biçici, Burcu Gönder Parlak, Gülhan Tekin, Meltem Yılmazkaya, Osman Akça, Ali Rıza Tanyeli, Nursel Köse, Güner Özkul, Muhammed Cangören, Asiye Dinçsoy, Derya Karadaş, Ali Rıza Kubilay, Nilifer Kılıçarslan, Gürsu Gür.
Yapımcı Firma : Juli Sanat (Hasan Doğan)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır