Haftanın Yeni Filmleri 20.07.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.01.2018 - Avusturya)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir bluray  

Torsten Künstler
 

 

Kod Adı: Sosisli
Hot Dog

A pair of Tactical Units Police Officers from different walks of life come together to rescue an ambassador's daughter.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Action Drama
Süre : 100 dakika
Ülke : Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Torsten Künstler
Senaryo : Tripper Clancy
Müzik : Martin Todsharow
Görüntü Yönetimi : Markus Nestroy
Kurgu : Robert Kummer
Sanat Yönetimi : Maike Althoff
Oyuncular : Til Schweiger, Matthias Schweighöfer, Anne Schäfer, Lisa Tomaschewsky, Joachim Paul Assböck, David Brückner, Simson Bubbel, Thomas Fehlen, Heino Ferch, Samuel Finzi, Leigh Gill.
Yapımcı Firma : Pantaleon Films
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt6284564/?ref_=fn_al_tt_2

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır