Haftanın Yeni Filmleri 27.07.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.07.2018 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Arkın Aktaç
 

 

Kabir Azabı
Kabir Azabı

Ölümün soğuk gerçekliğini ve Kabir Azap’larının dehşetini iliklerinize kadar hissettirecek, izleyiciyi sinema koltuğunda rahat ettirmeyecek bir film. ‘Sen hiç ölmeyeceğini mi düşündün?’

Çok iyi bir avukat olan Ozan (Hakan Özgömeç) mesleğinde başarı kazandıkça etrafına kötü davranmaya, başarısından başka birşey düşünemez hale gelmeye başlar. Ancak doğumgününde yaşadığı bazı olaylardan sonra hayatı çok kötü bir hale gelmeye başlar. Gördüğü kabuslar onu ölümün bilinmez ve karanlık yüzüne yaklaştırırken, bunlardan kurtulabilmek için tek çözümü kendisiyle ve yaptığı kötülüklerle yüzleşmesi olacaktır.

www.kabirazabi.com

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tür * : Horror Thriller
Süre : 118 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Arkın Aktaç
Senaryo : Murat Toktamışoğlu
Müzik : Özgür Zoral
Görüntü Yönetimi : Ferit Çetinkaya
Kurgu : Tolga Akkaya
Sanat Yönetimi : Berna Öztürk
Oyuncular : Hakan Özgömeç, Özlem Başkaya, Ebru Saçar Aktaç, Uğur Kaya, Canan Çiftel, Demet İyigün, Ufuk Aşar, Çağatay Keçeci.
Yapımcı Firma : The Hub Project
Dağıtımcı Firma : WB Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır