Haftanın Yeni Filmleri 27.07.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 09.06.2017 - Estonya)

» Sinemalar ve Seanslar
üç boyutlu  bu film türkçe seslendirilmiştir bluray  

Julio Soto Gurpide
 

 

Dip Dip: Bir Okyanus Macerası
Deep

İnsanların dünyayı terk ettiği, okyanusların her yeri kapladığı gelecekte bir zaman. Maceraperest Dipdip, tombik bir ahtapottur. Arkadaşları zeki mi zeki fener balığı Evo ve derinlerde yaşamayı seven Alice’in evleri yıkılır. Denizlerin koruyucusu Kraken, yeni bir ev bulmaları için üç maceraperesti uzaklara gönderir. Yanlarına katılan gözü pek Maura ile birlikte sular altındaki New York’tan Titanik’e ve Kuzey Kutbu’na uzanan harika ama tehlike dolu bir yolculuğa koyulurlar. 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tür * : Animation Adventure Comedy
Süre : 92 dakika
Ülke : İspanya Belçika İsviçre Amerika Birleşik Devletleri Çin Halk Cumhuriyeti İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Julio Soto Gurpide
Senaryo : Julio Soto Gurpide, Jose Tatay, Salva Rubio, Mike de Seve.
Müzik : Fernando Velázquez
Görüntü Yönetimi : Michael Alcover
Kurgu : Julio Soto Gurpide
Sanat Yönetimi : Estefania Pantoja, Qi Yao.
Oyuncular : Seslendirme: Justin Felbinger, Stephen Hughes, Lindsey Alena, Elisabeth Gray, Anna Vocino, Dwight Schultz, Joe Hernandez, William Salyers, Bob Bergen, Jess Harnell, Phil LaMarr, Lewis Macleod, Lucien Dodge, Taylor Lawrence, Beth Rollan, Terri Douglas.
Yapımcı Firma : The Thinklab, The Kraken Films, Umedia, Propulsion, Dragon Dreams, Grid Animation, Silver Reel, U Fund.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma :
Editör : (2/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt4105584/?ref_=fn_al_tt_1

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır