Haftanın Yeni Filmleri 10.08.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.02.2017 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
bu film türkçe seslendirilmiştir bluray  

Dany Boon
 

 

Çılgın Baskın
Raid Dingue

Johanna polis memurudur. En büyük hayali iyi eğitilmiş ve tehlikeli operasyonlarda görev alan özel time girmektir. 'Çağrıya daima cevap ver' Özel timin sloganıdır. Johanna Özel tim elemeleri için müracaat etmiştir. Eğitim biriminin şefi, bir bayanın Özel timi yavaşlatacağını düşünmektedir. Eğitim ve elemeler başlar. Bir sürü inanılmaz olaylar yaşayan Johanna büyük hayallerine kavuşacak mı? Hem Özel timin hem de ülkenin göz bebeği olacak mı?

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2016
Tür * : Action Comedy
Süre : 105 dakika
Ülke : Fransa Belçika
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Dany Boon
Senaryo : Dany Boon, Sarah Kaminsky.
Müzik : Maxime Desprez, Michaël Tordjman.
Görüntü Yönetimi : Denis Rouden
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Hervé Gallet
Oyuncular : Alice Pol, Dany Boon, Michel Blanc, Yvan Attal, Sabine Azéma, Patrick Mille, François Levantal, Anne Marivin, Florent Peyre, Alain Doutey, Urbain Cancelier, François Vincentelli, Franck Arditti, Nabila Darbaky, Akim Omiri, Narcisse Mame, Gil Alma, Tony Zarouel, Frédéric Siuen, Robert Paturel, Sâm Mirhosseini, Arben Bajraktaraj, Jean-François Cayrey, Arnaud Maillard, Dan Cohen, Fayçal Safi, François Bureloup, Audrey Looten.
Yapımcı Firma : Pathé
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır