Haftanın Yeni Filmleri 17.08.2018  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 17.07.2015 - Danimarka)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Kabir Khan
 

 

Sevginin Gücü
Bajrangi Bhaijaan

Pakistanlı konuşamayan küçük Shahida'nın (Harshaali Malhotra) annesi, Hindistan'da çocuğunun tedavi edileceğini öğrenir. Hindistan'a gidiş yolculuğunda küçük Shahida, annesini kaybeder. Hindistan'da Shahida'ya yardım edecek olan kişi ise Bajrangi Bhaijaan müridinden olan Pavan'dır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tür * : Action Comedy Drama
Süre : 163 dakika
Ülke : Hindistan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Kabir Khan
Senaryo : Vijayendra Prasad, Kabir Khan, Parveez Sheikh, Asad Hussain, Kausar Munir.
Müzik : Julius Packiam
Görüntü Yönetimi : Aseem Mishra
Kurgu : Rameshwar S. Bhagat
Sanat Yönetimi : Snigdha Basu, Sumit Basu, Rajnish Hedao.
Oyuncular : Salman Khan, Harshaali Malhotra, Nawazuddin Siddiqui, Kareena Kapoor, Sharat Saxena, Alka Badola Kaushal, Om Puri, Meher Vij, Rajesh Sharma, Mir Sarwar, Khushaal Pawar, Krunal Pandit, Manoj Bakshi, Mursaleem Qureshi, Yudhvir Dahiya, Adnan Sami, Sunil Chitkara, Habib Azmi, Kamal Awasthi, Uday Atrolia, Darshan Aulakh, Bhuvan Azad, Dimple Bagroy, Muzzamil Bhavani, Shahnawaz Bhat, Ishant Bhanushli, Babul Bhavsar, Sonia Chaudhary, Rashi Gup ta Vikram Chauhan,Abdul Wahid Chisti.
Yapımcı Firma : Eros International, Kabir Khan Films, Rockline Entertainment, Salman Khan Films.
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt3863552/?ref_=ttrel_rel_tt

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları
© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır